Przejdź do głównej zawartości

20.01.2018r. - Ostatni dzień Zimowiska

Dzisiaj po śniadaniu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Popcornu - oglądaliśmy film " 6 dni, 7 nocy" i jedliśmy popcorn. Film był o Hawajach. Po obiedzie zaczęliśmy pakować się. Później byłą dyskoteka urodzinowa Szymona i imieninowa Agnieszki. Na dyskotece dostaliśmy dyplomy na zakończenie zimowiska. Niektórzy z Nas zostali wyróżnieni przez Panią Kierownik. Po dyskotece poszliśmy na kolacji i jak wróciliśmy to kończyliśmy pakować swoje rzeczy.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

15.01.2018 r. Dzień pełen szaleństw

Dzisiaj po śniadaniu pojechaliśmy jeździć na oponach. Zjeżdżaliśmy ze stoku na specjalnych oponach, było super. Piękna pogoda, później wypiliśmy gorącą czekoladę i wróciliśmy na obiad. Po obiedzie przygotowywaliśmy salę na dyskotekę hawajską. Na dyskotece było super - obchodziliśmy urodziny Gosi i Daniela.13.01.2018r. Zaczynamy Zimowisko - Hawaje w środku zimy :)

Dzisiaj rano wyruszyliśmy na zimowisko do miejscowości Ryte Błota, podróż minęła bardzo miło i bezpiecznie. Wszyscy mieliśmy założone koszule, ponieważ obchodziliśmy Dzień Koszuli. Jak dojechaliśmy to poszliśmy na obiad, a później rozmieściliśmy się w pokojach i rozpakowaliśmy rzeczy. Przed kolacją zapoznaliśmy się z regulaminem zimowiska i poszliśmy na kolację. Po kolacji robiliśmy wizytówki na drzwi i poszliśmy spać.